«صبح بخیر ایران» با صدای گروه رستاک روی آنتن می‌رود سینما و تلویزیون

«صبح بخیر ایران» با صدای گروه رستاک روی آنتن می‌رود

به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ برنامه صبحگاهی «صبح بخیر ایران» از شنبه ۲۹ مهر از شبکه یک پخش می‌شود.

علی هنرور تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه اظهار داشت: سری جدید صبح بخیر ایران از جنس صبح و طراوات صبحگاهی است که فضایی شاد و مفرح خواهد داشت.

او درباره آیتم‌های برنامه گفت: صبح بخیر ایران برنامه‌ای کاملا صبحگاهی همراه با شور و اشتیاق بامدادی خواهد بود. بنابراین همه آیتم‌های این برنامه کوتاه است و تلاش کردیم زیاد دنبال حاشیه‌ها نرویم و حاشیه سازی نکنیم.

وی تصریح کرد: موسیقی و هیجان صبحگاهی در دستور کار سری جدید صبح بخیر ایران است و از مصاحبه‌های طولانی و گفتگو محور خسته کننده پرهیز خواهیم کرد.
 
تهیه کننده صبح بخیر ایران درخصوص بخش‌های مخنلف سری جدید این برنامه عنوان کرد: پزشکی، ورزش صبحگاهی، ایرانشناسی و گردشگری، آشپزی، روانشناسی، ادبی و فرهنگستان از جمله بخش‌های این برنامه هستند.
 
علی هنرور زمان پخش برنامه را از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۸ عنوان کرد و افزود: بخش ورزش صبحگاهی با سبکی جدید به همراه تصاویر خاص تقدیم بینندگان می‌شود. در بخش ادبی و فرهنگستان هم هر روز یک محور از جمله ریشه ضرب المثل ها، حکایت‌های فارسی و ایرانی و چه بگوییم و چگونه بنویسیم، مطرح می‌شود.
 
اقبال واحدی، مبینا نصیری، میلاد شیران، فوژان احمدی، امیرحسین بابازاده و دکتر حسن زاده مجریان برنامه صبح بخیر ایران هستند که بخش‌ها و آیتم‌های گوناگون برنامه را همراه با کارشناسان و مهمانان، اجرا خواهند کرد.
 
وی یادآور شد: گروه رستاک تیتراژ ابتدایی و مرتضی سرمدی تیتراژ پایانی برنامه را با نام صبح بخیر ایران خوانده اند.
 
هنرور در پایان گفت: به مرور زمان و با اضافه شدن آیتم‌های جدید، مجریان و همکاران جدیدی هم به جمع برنامه می‌پیوندند.
 
شایان ذکر است؛ صبح بخیر ایران به تهیه کنندگی و کارگردانی علی هنرور کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که از شنبه ۲۹ مهر پنج روز در هفته و ساعت ۶:۳۰ روی آنتن می‌رود.
 

نظرات