آرشیو گروه سیاسی

فرار بالاترین مقام رژیم سیاسی

ر روز ۲۶ دي ۱۳۵۷، شاه پس از سالها ظلم و جنايت در حق مردم مسلمان ايران، به همراه همسرش فرح دیبا، ايران را به سمت مصر ترک کرد، در حاليکه حتي نزديک ترين حاميان و اربابانش هم از پذيرفتن او امتناع کردند. ر روز ۲۶ دي ۱۳۵۷، شاه پس از سالها ظلم و جنايت در حق مردم مسلمان ايران، به همراه همسرش فرح دیبا، ايران را به سمت مصر ترک کرد، در حاليکه حتي نزديک ترين حاميان و اربابانش هم از پذيرفتن او امتناع کردند.

ادامه مطلب را بخوانید


روزی که امام، مرد سال مجله تایم شد/ درسی که مرد سال به آمریکا آموخت سیاسی

«مجله آمریکایی تایم، حضرت آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر انقلاب ایران را به عنوان مرد سال 1979 معرفی کرد. تایم که در پایان هر سال میلادی یک «مرد سال» معرفی می‌کند نوشته است امام خمینی که عظیم‌ترین تحول را پدید آورده است، به عنوان مرد سال معرفی شده است. «مجله آمریکایی تایم، حضرت آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر انقلاب ایران را به عنوان مرد سال 1979 معرفی کرد. تایم که در پایان هر سال میلادی یک «مرد سال» معرفی می‌کند نوشته است امام خمینی که عظیم‌ترین تحول را پدید آورده است، به عنوان مرد سال معرفی شده است.

ادامه مطلب را بخوانیدتا زمان نابودی همه گروههای تروریستی در سوریه خواهیم ماند. سیاسی

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با درخواست دولت قانونی سوریه تا زمان نابودی تمامی گروه های تروریستی در این کشور به حضور و ارائه خدمات مستشاری خود ادامه خواهیم داد. دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با درخواست دولت قانونی سوریه تا زمان نابودی تمامی گروه های تروریستی در این کشور به حضور و ارائه خدمات مستشاری خود ادامه خواهیم داد.

ادامه مطلب را بخوانید